Kols uzstāsies ar atklāšanas runu ES Jaunatnes konferencē

Laimdotas Straujumas parlamentārais sekretārs Rihards Kols būs viens no ES jaunatnes konferences atklāšanas sesijas runātājiem, sveicot jauniešus nozīmīgākajā Eiropas jaunatnes konferencē.

Jaunatnes konference notiks no 23. – 27. martam Rīgā, un tajā pulcēsies aptuveni 300 jaunieši un vairāki desmiti Eiropas valstu valdības pārstāvji, lai kopīgi lemtu par Latvijas prezidentūras noteikto prioritāti jaunatnes jomā – politiskās līdzdalības veicināšanu.

Konferenci atklās Izglītības un zinātnes ministre Mārīte Seile, ministru prezidentes Laimdotas Straujumas parlamentārais sekretārs Rihards Kols, Eiropas Komisijas Izglītības un kultūras, sporta un jaunatnes departamenta direktors Antonio Silva Mendes, Eiropas Jaunatnes foruma prezidents Johans Nīmans un Latvijas Jaunatnes padomes prezidents Emīls Anškens.

Konference ir galvenais strukturētā dialoga ar jauniešiem, jauniešu organizācijām un jaunatnes politikas veidotājiem pasākums, un tajā definētos ieteikumus plānots nodot ES valstu jaunatnes ministriem izvērtēšanai Izglītības, jaunatnes, kultūras un sporta padomes sanāksmē maijā, kad plānotas augstākā līmeņa politiskās debates.

Dalīties