Kultūras ministrijas parlamentārais sekretārs Rihards Kols

No 24. janvāra darbu sāk Kultūras ministrijas parlamentārais sekretārs Rihards Kols, kurš iepriekš strādājis par starptautisko attiecību konsultantu un analītiķi Latvijas – Lielbritānijas Tirdzniecības kamerā (2010-2011), bijis praktikants Chatham House …

No 24. janvāra darbu sāk Kultūras ministrijas parlamentārais sekretārs Rihards Kols, kurš iepriekš strādājis par starptautisko attiecību konsultantu un analītiķi Latvijas – Lielbritānijas Tirdzniecības kamerā (2010-2011), bijis praktikants Chatham House (Karaliskais Starptautisko attiecību institūts) Krievijas un Eirāzijas programmā (2011-2012) un juridiskais konsultants vairākos uzņēmumos, darbojies projektā “Pasaules Nevalstisko organizāciju diena” (2011-2012).

Viņš ir Latvijas studentu asociācijas Lielbritānijā dibinātājs un ģenerālsekretārs (kopš 2012. gada) un biedrības EducSport valdes loceklis (kopš 2006. gada). Rihards Kols ieguvis bakalaura grādu tiesību zinātnē Biznesa augstskolā “Turība” un maģistra grādu diplomātijas studijās Vestminsteras Universitātē – Londonas Diplomātiskajā akadēmijā.

Dalīties